Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3-izbový byt v centre mesta - Bulvár

Popis nehnuteľnosti

Chcete bývať v centre mesta a všetko mať na dosah?

Hľadáte byt, ktorý si budete môcť zrekonštruovať podľa vlastných predstáv?

Máme pre vás jedinečnú ponuku! Trojizbový byt v pôvodnom, no veľmi zachovalom, stave, ideálny na pretvorenie podľa svojho vkusu. Byt má výmeru 67 m2, čo predstavuje dostatočný priestor na realizovanie nových nápadov a nachádza sa v priamom centre Žiliny. Situovaný je na treťom poschodí, kam sa pohodlne vyveziete novým výťahom.

Veľmi dobrá dispozícia je tvorená zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do obývačky, kuchyne, samostatného WC, kúpeľne a do jednej samostatnej miestnosti. Z obývačky sa ďalej vchádza do spálne.  V byte sú tri francúzske okná. Z dvoch je východ na balkón.

K bytu tiež prislúcha pivnica. Bytový dom je pod správou OSBD.

Lokalita Bulvár - Ulica A. Bernoláka, v ktorej sa byt nachádza je Žilinčanmi veľmi obľúbená. Ide o miesto, kde sa v posledných časoch opäť prebudil mestský život. Jeho jedinečnú atmosféru, či už mrazivú, zimnú, s vianočnými svetielkami alebo letnú, zažil asi každý obyvateľ Žiliny. Na tejto ulici nájdete všetko, čo budete potrebovať. Nachádzajú sa tu reštaurácie, kaviarne, potraviny, drogéria aj iné obchodíky. Bývanie na tomto mieste Vám určite učaruje. Parkovanie je v tejto lokalite vyriešené rezidentskou kartou.

Video prezentácia: https://youtu.be/-9xIknjYrEI

Ak aj Vás byt očaril svojou neopakovateľnou atmosférou a chceli by ste sa dozvedieť viac, rada Vám zodpoviem všetky otázky na tel. čísle 0948 626 621.Majiteľ si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť za najvyššiu možnú cenu.

Naša spoločnosť poskytuje služby realitného sprostredkovania a poradenstva už 15 rokov.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Martina Gočová


Martina Gočová

Kontaktný formulár