Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3i zrekonštruovaný byt s loggiou - Vlčince III

 

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj trojizbový byt s loggiou vo veľmi peknom prostredí na sídlisku Vlčince III v Žiline. Rozloha bytu je 77 m2 a nachádza sa na prvom poschodí, rozloha loggie je 4,70 m2. K dispozícií je aj výťah. Bytový dom bol zateplený a spadá pod správu OSBD.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do spálne, detskej izby, WC, kúpeľne a kuchyne. V spálni si majitelia bytu vytvorili aj menší pracovný kútik. Z kuchyne je vstup do obývačky a špajze. Z priestrannej detskej izby sa vstupuje na loggiu, odkiaľ je veľmi pekný výhľad do vnútrobloku.

V celom byte sú spravené sadrokartónové stropy.

K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 1,8 m2. Čo sa týka parkovania, auto si môžete nechať pred bytovým domom.

Lokalita Vlčince je veľmi obľúbená. Ide o preferované sídlisko, čo sa bývania týka a je tomu tak z viacerých dôvodov. Kompletná občianska vybavenosť tu zahŕňa viacero kaviarní, reštaurácií, škôl či možností na nákupy. Nachádza sa tu aj zdravotné stredisko či veterinárna ambulancia. Dopravíte sa sem viacerými spojmi mestskej hromadnej dopravy. Športovcov poteší dostupnosť k Vodnému dielu, kde je možné aktívne si oddýchnuť bicyklovaním, korčuľovaním či behom. Počas pekných dní toto miesto obľubujú aj mamičky s deťmi. Tak isto ako Lesopark, kde sa dá načerpať energia a oddýchnuť si. Park tiež ponúka športové vyžitie aj aktivity pre deti.

Virtuálnu prehliadku bytu nájdete na: https://my.matterport.com/show/?m=GAavFX3yLnM

Nezabudnite si pozrieť aj celú galériu fotografií: https://wfg.sk/nehnutelnost/2226306/3i-zrekonstruovany-byt-s-loggiou-vlcince-iii.html

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť Vám rada zodpoviem všetky otázky na tel. čísle 0948 626 621. Naša spoločnosť poskytuje služby realitného sprostredkovania a poradenstva už 15 rokov.

3D scan

Fotogaléria

Martina Gočová


Martina Gočová

Kontaktný formulár