Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Exkluzívny 3 izbový byt, kompletne zariadený - Hájik

Popis nehnuteľnosti

Ako exkluzívny predajca, iba v našej realitnej kancelárii, by som Vám rada ponúkla veľmi pekne zrekonštruovaný trojizbový byt s loggiou na ulici Petzvalova.

Sídlisko Hájik, na ktorom sa tento byt nachádza ponúka možnosť využívať všetky výhody bývania v blízkosti mesta, zároveň si vychutnávať okolitú prírodu. Priamo z balkóna je jedinečný výhľad na panorámu okolitých lúk a kopcov, čo robí tento byt ešte výnimočnejším. Voľné chvíle si budúci majiteľ bytu môže spríjemniť prechádzkami, alebo si zájsť do posilňovne či na bowling. To všetko len pár minút peši od bytového domu.

Byt sa predáva kompletne zariadený, vrátane kuchynskej linky so zabudovanými spotrebičmi, obývacej steny s knižnicou či modernej sedačky s polohovateľnými opierkami. Bol navrhnutý bytovou architektkou, čo je možné vidieť aj na kvalite prevedenej rekonštrukcie.

Výmera bytu je 68 m2. Loggia má výmeru 3,60 m2. Nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Prislúcha k nemu tiež pivnica s rozlohou 1,3 m2. Tento byt disponuje veľmi dobru dispozíciou, kde sa z chodby vchádza do všetkých izieb, kúpeľne a WC.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Martina Gočová


Martina Gočová

Kontaktný formulár