Your search results

Referencie

 

Ďakujem pekne za spoluprácu, za pomoc so zabezpečením financovania, za individuálny prístup, čo sa týka rezervačnej zmluvy a za kľudnú cestu do nového bývanie. Budem Vás odporúčať ako veľkého profesionála. Prajem veľa úspechov v živote.

p. Stefanov

p. Belák

Bol som spokojný s celým procesom, takže Vám, p. Gočová, ďakujem. Keby u mňa nastala v budúcnosti nejaká zmena a chcel by som ten byt predať, tak určite oslovím Vás.

Ďakujem veľmi pekne. Urobila som veľmi dobre, že som sa na Vás obrátila, bola som so všetkým veľmi spokojná. Svoju prácu si robíte perfektne, ešte raz ďakujem veľmi pekne.

p. Ončová

p. Kormanová

Rozhodla som sa využiť služby realitných kancelárií. Zo skúsenosti viem, že vybrať si tú správnu Vám môže ušetriť veľa času a hlavne peniaze 🙂 Máte pocit, že platíte priveľa? Zistite si, aké služby Vám realitka za dohodnutú odmenu ponúka. Nie je realitka ako realitka a preto Vám chcem ušetriť peniažky a pomôcť sa rozhodnúť, že práve táto realitná kancelária a realitná maklérka Martina Gočová, ktorá Vašej nehnuteľnosti dodá styling, dušu a premení ju na útulný domov, v ktorom chce bývať každý, sú dobrou voľbou. Iná realitná kancelária na porovnanie hľadá klienta 4 mesiace. Martina hľadala klienta týždeň a mohli sme si vyberať. Ďakujem za super prácu, som veľmi spokojná. 

Chcem sa touto cestou veľmi veľmi poďakovať p.Gočovej M.za zrealizovanie predaja našej nehnuteľnosti. My sme ani nedúfali, že sa to podarí tak v krátkom čase. S jej pomocou to prebehlo všetko na jednotku. Vybavenie všetkých potrebných záležitostí zariadila táto skvelá realitná maklérka. Ona robí svoju prácu na 200% a verte mi dá sa to😉. Veľká vďaka ešte raz za všetko. Rodina Tichá.

GABRIELA TICHÁ

JÁN ĎURAŠ

Dobrý deň, touto cestou by som sa rád poďakoval Martina Gočová WFG reality za sprostredkovanie prenájmu mojej nehnuteľnosti.
Od prvého telefonátu pôsobila pani Martina Gočová-Cedzová veľmi milo a profesionálne. Na začiatku mi boli podané všetky informácie zrozumiteľne, jasne a na každú otázku som dostal odpoveď. Do e-mailu som dostal zmluvu a body, ktoré mi boli nejasné pani vysvetlila, takže nebáť sa opýtať 🙂 Samotné fotenie nehnuteľnosti prebiehalo super, tu bolo vidieť, že pani vie čo robí 🙂 Za pár hodín bol pripravený material pre fotky, video a 3D. Na druhý deň mi bol poslaný link s ponukou prenájmu a páni … vyzeralo to veľmi dobre 🙂 K tomu aj krátky výstižný popis, super … Následne bola ponuka pridaná na niekoľko stránok s inzerciou.
Do týždňa sme mali niekoľko záujemcov z ktorých sme vybrali najlepšieho a už stačilo len doladiť zmluvy cez ich pani právničku.
Vďaka rýchlemu jednaniu a profesionalite pani Gočovej som mal okamžite nájomníkov bez straty 🙂
Takže ak si aj ty vyťažený a nemáš čas riešiť prenájom nehnuteľnosti tak to nechaj na profesionálov, výsledok bude lepší ak si si predstavoval. Prajem veľa spokojných klientov a ak budem potrebovať opäť pomôcť viem na koho sa obrátiť 🙂

Dobrý deň, rada by som sa s vami podelila o moje skúsenosti s pani Gočovou. Pani Gočovu jednoznačne Jednoznačne odporúčam. Okrem toho, že je profesionálkou v svojom odbore – všetko a expresne zariadila za mňa (v ničom absolútne nezaváhala), je jedinečná aj svojou osobnosťou – psychicky ma podporila, čo som v danej dobe veľmi potrebovala. Jej kreativita, dobrý úmysel pomáhať, krásna  duša vďaka ktorej sa aj neživé priestory ako zázrakom menia na živé, vás už pri prvom kontakte s ňou presvedčia, že naozaj netreba hľadať inde. Budete maximálne spokojní. U mňa jednoznačne najlepšia. Nádherná bytosť. Martinka, veľké ďakujem.

p. DAGMAR

JANKA ADÁMKOVÁ

Chceli by sme vyjadriť veľké ĎAKUJEM spoločnosti WFG reaility za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Vaša Martinka, Martina Gočová-Cedzová, je jedno úžasné žieňa, pre ktoré sú prekážky výzvou. Nie jeden krát sme sa počas predaja stretli až s extrémnym problémom, ktorý aj vyriešila do zdarného konca. To, že vie, kedy použiť empatiu, asertivitu, pohladiť na dušu, či naopak trocha pritvrdiť, len svedčí o jej profesionalite. Je príkladným človekom, u ktorého sa potvrdzuje myšlienka: Kde je vôľa, tam je cesta.
Ešte raz ďakujeme za všetko Maťka aj celému tímu WFG .

Ďakujeme pani Gočovej za veľmi dobrú spoluprácu pri predaji bytu v Žiline, odviedla výbornú prácu, styling a prezentácia bytu na jedničku. Odporúčam využitie jej služieb, kompletná podpora od začiatku až do konca.

ROD. MAYEROVÁ

TOMKOVÁ

Ďakujem veľmi pekne pani Gočovej za všetku jej prácu a pomoc pri predaji bytu. Ak máte záujem predať svoju nehnuteľnosť a chcete to nechať na odborníka, pani Gočová je pre Vás tou správnou realitnou maklérkou. Môžete sa na ňu vo všetkom spoľahnúť – je ochotná, schopná, akčná, o všetko sa postará a vybaví potrebné záležitosti za Vás. Popritom Vás informuje o všetkom dianí. Ide proste o profesionálku, ktorú jej práca baví a napĺňa, čo potom vidno aj na konečnom výsledku. V inzeráte o predaji predstaví (s)nový priestor, v ktorom zachytí celkovú atmosféru, ako aj potenciál predávanej nehnuteľnosti. Vďaka jej úsiliu a následnému úspešnému predaju získate i Vy príležitosť vytvoriť si pre seba nový snový priestor – peniaze z predaja môžete použiť na kúpu či investíciu do nového bývania a splniť si tak sen, ako som si ho splnila aj ja. Ďakujem!

Chcela by som sa poďakovať p. Martine Gočovej z WFG reality, za jej profesionálny prístup pri celom procese predaja našej nehnuteľnosti. Ďakujem za právny servis spoločnosti. Rozhodne odporúčam každému p. Gočovú, ktorá zvláda všetko s ľahkosťou a nadhľadom. Kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť bez problémov a stresov odporúčam WFG reality.

PhDr. LIBUŠA KOVALSKÁ

PETIOVÁ

Aj my možeme služby pani Gočovej len vrelo odporučať. My ďakujeme za predaj bytu v Kysuckom Novom Meste. Všetko prebiehalo hladko, pani Gočová pekne nastylovala byt a fotky vyzerali skvelo. Pani Gočová nas vždy informovala o obhliadkách a komunikacia s ňou bola vždy rýchla. Vidno ze vie čo robí a vyzná sa vo svojej praci. Vždy dobre poradí. Spokojnosť aj nás aj kupujúcich. Neváhajte teda zveriť predaj svojho bytu alebo domu do jej rúk. Ďakujeme

Chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za vaše služby pri sprostredkovaní predaja bytu a zabezpečenie súvisiacich úkonov, nielen za mňa, ale aj za moje sestry. Ceníme si Vašu ochotu a profesionalitu. Ďakujem.

EVA BARTOVÁ

PALIDEROVA

Ďakujeme za rýchly a dobre uskutočnený predaj nášho bytu po rodičoch v Žiline na Bernolákovej ulici ešte raz veľká vďaka.

Touto cestou sa chcem oficiálne poďakovať pani Martinke Gočovej za predaj nášho rodinného domu v Rudine v okrese Kysucké Nové Mesto. Odviedla skvelú prácu, krásne dom nastylovala a zútulnila, ukázala jeho plný potenciál. Informovala priebežne o stave predaja, počte prehliadok, pripomienkach záujemcov a úspešne dotiahla predaj do finále. Odporúčam ju všetkým priateľom a známym za jej profesionalitu a ústretový ľudský prístup.

DUPKALOVÁ

KLANDUCHOVÁ

Pani Gočová, ďakujem za vysoko profesionálny prístup pri predaji bytu. Vyzdvihujem mimoriadnú ochotu, vysvetlenie všetkého, čomu som ako laik nerozumela. Ak bude možnosť, určite Vás odporučím aj ďalším klientom. Ešte raz veľká vďaka.

Veľmi pekne ďakujem pani Gočovej za pomoc a cenné rady pri kúpe môjho prvého bytu. Človek ako ja – bez skúseností v tejto oblasti určite veľmi ocení jej transparentný a ľudský prístup, dobrú komunikáciu a kopu „papierovačiek“, ktoré vybaví za vás.

FREDERIKA ZAJACOVÁ

MAGDALÉNA KUBIČINOVÁ

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za predaj môjho bytu. Nesmierne si vážim Váš profesionálny a odborný prístup, ktorý mi zabezpečil rýchly a bezproblémový predaj a ja som nemala žiadne starosti. Ste profesionálka a Váš ľudský prístup je na nezaplatenie. V budúcnosti Vás budem odporúčať všetkým mojim známym , ktorý budú predávať nehnuteľnosť. Ďakujem , ste dobrá, milá , ústretová a zodpovedná a takých je dnes málo.

Chcel by som sa poďakovať pani Gočovej za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Oceňujem, že všetky komplikácie, ktoré počas kúpy nastali zvládla dobre a s nadhľadom. Taktiež ochotne poskytla pomoc pri prepisoch a ďalších dokumentoch, ktoré sme potrebovali vybaviť. Ešte raz ďakujem a pani Gočovú odporúčam, každému kto chce bezstarostne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť .

SAMUEL TRUONG

ROD. HORVÁTOVÁ

Pani Gočovú odporúčam všetkými desiatimi. Dokázala profesionálne pracovať v naozaj veľkej časovej tiesni a dotiahnuť predaj nehnuteľnosti do úspešného konca. My sme s jej službami absolútne spokojní. Počas celého procesu nebol deň kedy by sme nemali aktuálne informácie v akom stave je predaj, čo sa rieši, čo sa bude diať. Verila som jej od začiatku do konca. Úplne zbúrala predsudky ohľadom realitných kancelárií a jej prístup a komunikácia sa s konkurenciou ťažko porovnáva. Ak predaj realít tak jednoznačne s jej pomocou.

Na spolupráci s pani Gočovou pri predaji bytu oceňujem najmä komplexné služby a profesionálny prístup. Postarala sa o všetko od naštýlovania a nafotenia bytu cez komunikáciu s kupujúcimi až po prepis elektriny. Tiež bolo fajn že sa snažila „urgovať“ jednotlivé úrady, banky, atď., aby všetko prebehlo rýchlo a hladko.

BRTIŠ

OCHODNIČAN

Pani Gočová, chceli by sme sa Vám poďakovať za vašu ústretovosť a hlavne trpezlivosť pri predaji nášho bytu. Vaša profesionalita nám zabezpečila bezstarostný predaj bytu a my sme nemali žiadne starosti,čo veľmi ceníme. Ďakujeme za všetko, od fotiek pri predaji až po všetky vybavené papiere. Určite odporúčame.

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Gočovej, ktorá sa v plnej miere postarala o bezproblémový predaj našej nehnuteľnosti. Celý proces prípravy nehnuteľnosti, a tiež inzercia aj samotný predaj, prebehli promptne, profesionálne, nad všetkými úkonmi mala odborný dohľad. Ako klienti sme jej prácu vnímali veľmi pozitívne a ceníme si jej seriózny a ľudský prístup vo všetkých fázach predaja nehnuteľnosti.

ROD. CHVÍLOVÁ

ROD. MALINOVÁ

Predaj nášho bytu sme zverili WFG reality, sro a servis s nami veľmi korektne riešila pani Gočová, ktorú touto cestou určite doporučujeme v danej oblasti pre Žilinu a okolie. Príjemná, spoľahlivá, nápaditá, jednoducho profi úroveň. Aktuálne informácie sme dostávali hneď ako boli dostupné. Vie, čo robí a robí to rada. Veľká vďaka!

Úplná spokojnosť. Určite Vás odporučím známym ak budú niečo predávať.

ROD. MARČANOVÁ

ROD. BARANCOVÁ

Chceme vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom pani Gočovej pri výbere a kúpe nehnuteľnosti. Jej profesionalita, odbornosť, poradenstvo, perfektný servis a ľudský prístup nám výrazne uľahčili kúpu nehnuteľnosti. Veľká VĎAKA.

Chcela by som sa veľmi poďakovať a oceniť profesionálny a zároveň ľudský prístup realitnej maklérky pani Martiny Gočovej , s ktorou sme pri predaji nášho bytu spolupracovali. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni, vždy sme boli informovaní o aktuálnom stave obchodu. S predajom sme nemali žiadne starosti, všetko vybavila pani Gočová. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov.

DANIELA PECKOVÁ

ROD. BEŇADIKOVÁ

Srdečná vďaka za pomoc ,ústretovosť, profesionálny prístup a odborné vedenie pri úspešnom riešení bývania. Oceňujem Váš empatický prístup. Veľa elánu a pracovného nadšenia praje spokojná klientka Jana.

Ďakujeme p.Gočovej za spoluprácu v realitných službách, za profesionálny prístup a hlavne, že sa o všetko postarala nemali sme žiadne starosti. Odporúčam využiť poskytované služby p. Gočovej, veľmi pekne ďakujeme.

ROD. CÁDROVÁ

DANA P. A ANDREJ Ď.

So službami realitnej kancelárie WFG reality, konkrétne s pani maklérkou M.Gočovou, sme boli veľmi spokojní. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni, vždy sme boli informovaní o aktuálnom stave obchodu a v akom štádiu sa momentálne nachádzame. Oceňujeme najmä priamu a rýchlu komunikáciu, ochotu poradiť aj cez víkendy a promptnosť pri vybavovaní potrebných dokumentácií. Jednoznačne všetkým odporúčame.

Ďakujem realitnej kancelárii WFG reality, extra Vám p. Gočová. Ďakujem za dobrú a kvalitnú spoluprácu za predaj mojej nehnuteľnosti, s ktorou som nad mieru spokojná.

STANISLAVA MOHIDIN

RODINA KOLLÁROVÁ

Chceli by sme sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za spoluprácu pri realizácii predaja našej nehnuteľnosti. Boli sme milo prekvapení vašou ochotou a prístupom k práci, ako profesionálne ste všetko pripravili a nakoniec aj zrealizovali.Bola to jednoducho kvalitne odvedená práca. Ďakujeme a ešte raz sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať.

Prístup od začiatku do konca bol taký, ako som si ani nepredstavoval. Tým by som mohol skočiť. Ale : Vaše oslovenie nás ako predávajúcich, pomoc pri hľadaní kupca, prehliadky bytu, spísanie zmluvy, dohadovanie ceny, odovzdanie bytu , vybavenie prepisov na katastri, ako aj na družstve, ale aj pomoc pri vypratávaní bytu sťahovacou službou a čistenie po ich neporiadku je niečo, čo sa asi obyčajne nerobí. Teraz ešte aj po roku Vaše sme od Vás dostali upozornenie na splnenie si našich povinností spojené s daňou z nehnuteľnosti, po jej predaji. Urobili Ste to tak, aby sme s tým mali minimum problémov. Predávali sme už viacej nehnuteľností, ale takýto komplex podpory, pomoci a služieb z Vašej strany nás pozitívne prekvapoval. Ešte raz ĎAKUJEME.

ĽUDOVÍT KOLLÁRIK

MIZEROVÁ

Touto formou chcem poďakovať a vyzdvihnúť pani Gočovú, s ktorou som mala skúsenosť pri kúpe bytu. Pre môj nerovnomerný pracovný čas, bolo pozitívne ,že pri prvom stretnutí, bolo vidno pripravenosť a flexibilitu. Profesionalita a komunikácia na vysokej úrovni, čo aj zodpovedalo pri mojom rozhodnutí ostať pri pani Gočovej a riešiť s ňou kúpu bytu. Oceňujem rýchle jednanie a prispôsobenie času. Spokojnosť klienta je u nej na prvom mieste. Som rada, že som riešila kúpu bytu so ženou, ktorá je na správnom mieste. Vie poradiť a našla nám byt podľa našich predstáv. Môžem len odporučiť a do budúcna viem, keď budem niečo riešiť s nehnuteľnosťou, na koho sa obrátim.

Milá paní Gočová, Ďakujem za Váš profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti na Lichardovej ul. v ZA. Na Vašom prístupe si cením to, že ste stručná, všetko je jasné bez zbytočných kecov a naťahovaní. Verím, ze pri tomto predaji boli spokojne všetky tri strany- my ako predavajúci, kupujúci a wfg. Máte u nás 5*, a učite Vás odporúčim ďalej.

MICHELČÍKOVCI

EVA BLAHO

Spoluprácu s Martinou môžem len odporučiť. Ja som sa na ňu s dôverou obrátila pri predaji bytu v Žiline. Keďže bývam v inom meste, odovzdala som všetky kompetencie na Martinu a dobre som spravila. Veľmi mi to uľahčilo život a všetko prebehlo hladko a rýchlo. Jej služby nezahŕňali iba predaj ale aj vybavovanie, pomoc, tipy, organizovanie a usmernenie. Som jej za to všetko veľmi povďačná.

Ďakujem p. Gočová za vytrvalosť a ústretový prístup od začiatku do konca procesu predaja bytu.

TAMAŠI

MONIKA ŽUŽOVÁ

V snahe o predaj bytu boli moje skúsenosti s realitnými maklérmi neuspokojivé a trvalo to takmer rok. Keďže som nič o procese predaja nevedela, myslela som si že je to asi také zložité. Moje presvedčenie sa zmenilo v deň keď som začala spoluprácu s pani Gočovou a proces nabral iné obrátky. Na pani maklérke bolo od začiatku vidieť, že povýšila svoju prácu na umenie spočívajúce vo vypracovaní dokonalej dokumentácie a prezentácie bytu. Neviem ako to urobila ale v priebehu pár týždňov (corona-necorona), mi zavolala, že má pre mňa vhodného kupca. Naozaj som to mala už potom ľahké: bezproblémová komunikácia, seriózna odborná rada, právne a administratívne záležitosti boli pre pani maklérku hračkou. Chcem vysloviť poďakovanie, odporúčam dôverujte pani maklérke od začiatku do finále.

Chcela by som sa aj touto cestou poďakovať pani Martinke Gočovej za pomoc pri predaji bytu. Jej profesionalita, ústretovosť, promptné vybavovanie dokladov potrebných k predaju mi veľmi uľahčili prevod bytu na nového majiteľa a ušetrili veľa času. Je milé stretnúť v tejto dobe človeka, ako je pani Gočová, ktorá je empatická, má príjemné vystupovanie a svojej práci rozumie. Ak chcete mať bezproblémový predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti, doporučujem pani Martinu Gočovú nielen ako človeka, ale aj ako profesionálnu realitnú maklérku a poradkyňu. Ešte raz, veľká vďaka!

MIROSLAVA SKLENÁROVÁ

MUDR. DÁVID HERLE

Radi by sme sa podakovali kolektivu WFG reality a hlavne pani Gočovej za ochotny a profesionalny pristup pri predaji nasho bytu na Malej Prahe. Vsetko dobre prajem.

SKVELÁ PRÁCA.

MUDR. DUŠANA MAŤAŤOVÁ

PAVOL MEDOVIČ

V júni 2020 som reagoval na inzerát bytu na predaj v Žiline, ktorý publikovala realitná kancelária WFG reality. Skontaktoval som sa s pani Martinou Gočovou, ktorá mi ihneď poskytla obhliadku bytu. S mojou navrhovanou kúpnou cenou predávajúci súhlasil, následne som podpísal rezervačnú zmluvu a postupne sme spolu riešili každý jeden krok k uzavretiu kúpy bytu. Pani Martina Gočová bola veľmi nápomocná a všetko prebehlo za pár dní a ja som sa mohol sťahovať do môjho nového bytu. Komunikácia a riešenie daných krokov bolo veľmi priateľské a zároveň profesionálne. Odporúčam každému kupujúcemu alebo predávajúcemu túto realitnú kanceláriu a ja sám by som neváhal ich znova kontaktovať.

Dobrý deň pani Gocova. Chcem Vám poďakovať za Vašu prácu (sprostredkovania predaja bytu mojej mamičky, v Kysuckom Novom Meste), ktorá bola odvedená perfektne (odborne, ochotne). Som rad, ze pre predaj bytu som si vybral Vašu realistku WFG reality s.r.o.

I. DENDI

MANŽELIA KÁČEROVCI

Ďakujeme pani Gočovej za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti, ústretovosť a ochotu. Odporúčam.

Ďakujem pani realitáčke Gočovej za parádny ľudsky a profesionálny prístup pri kúpe už môjho bytu. Keďže som o tom nevedel nič, tak ďakujem za trpezlivosť a vysvetlenie všetkého krok po kroku od A po Z. A vyriešenie všetkých klackov čo nám úrad hádzal pod nohy. A čo si cením najviac: UPRIMNOST! Určite odporúčam WFG reality a ešte viac pani Gočovú.

RADOVAN SUČÍK

IGOR HÁJEK

Ďakujem za spoluprácu, z Vašej strany práca profesionála na vysokej úrovni. Ak by sme všetci mali taký prístup k práci, ako je vidieť u Vás, tak by sa tu žilo oveľa príjemnejšie. Vaše služby v oblasti realít budem ešte potrebovať a teším sa na spoluprácu.

Chceli by sme sa poďakovať za profesionálny a príjemný prístup pani Gočovej pri predaji pozemku. Aj napriek komplikáciám so strany kupujúceho, bola pani Gočová veľmi nápomocná a vždy ochotná komunikovať, poradiť a pomôcť. Nevzdávala sa v žiadnej situácií a hlavne vďaka jej prístupu sa všetko podarilo k spokojnosti oboch strán. Veľmi odporúčame jej služby. My sme boli nadmieru spokojné.

KATARÍNA A ZUZANA TARANOVÉ

ROD. LOKAJOVÁ

Veľká spokojnosť s pani Gocovou, stretli sme sa s profesionálnym prístupom a ochotou. Vždy sa nám vedela časovo prispôsobiť a bola k dispozícii. Vďaka jej spolupráci bola kúpa nehnuteľností príjemnou záležitosťou s minimálnym stresom. Ostatným odporúčame.

Chcem oceniť príjemné a ľudské vystupovanie pani Gočovej, jej profesionalitu, ochotu, ústretovosť, prompnosť a flexibilitu. Na jej práci vidno, že ju to baví, zäleží jej na spokojnosti klientov a snaží sa pre to urobiť maximum. Z našej strany len pozitívna skúsenosť.

BLANKA T.

ĽUBA PORUBANOVÁ

Touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať. Boli sme veľmi spokojní s realitnou kanceláriou WFG Reality pri predaji našej nehnuteľnosti. Poďakovanie patrí hlavne pani Gočovej za rýchle jednanie, spolahlivosť a profesionálny prístup pri sprostredkovaní našej nehnuteľnosti. Predaj našej nehnuteľnosti prebehol hladko a v krátkom čase v podobe 3 týždňov. Poskytnuté služby boli na vysokej úrovni od začiatku až po koniec. Celkové hodnotenie je výborné a ďakujeme za spoluprácu.

Boli sme nadmieru spokojní.Boli ste ústretová milá a hlavne profesionálna. Ďakujeme a prajeme veľa klientov.

MANŽELIA TUDLOVÍ

MANŽELIA A. A OLDO PAULEROVCI

Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť s prácou pani Martiny Gočovej realitnej maklérky WFG Žilina pri sprostredkovaní kúpy bytu, sprostredkovanie bolo vykonané rýchlo a na vysokej profesionálnej odbornej úrovni. Prajeme jej v Novom roku veľa zdravia pracovné úspechy a veľa spokojných klientov.

Bola som veľmi milo prekvapená prístupom, profesionalitou a hlavne rýchlosťou pri predaji bytu, ktorý manažovala pani Gočová. Na každý krok a situáciu reagovala veľmi rýchlo a pozitívne. Naviac som mala pocit, že to naozaj robí s radosťou. Odporúčam všetkým jej služby.

OĽGA KUREJOVÁ

JOZEF HUDÁK

Pani Gočová, chcem sa Vám poďakovať za to, s akou ľahkosťou a prehľadom ste ma previedli celým procesom predaja nehnuteľnosti, za Vašu flexibilitu a ochotu robiť obhliadky aj cez víkend, pravidelné informovanie ma o jednotlivých krokoch a spätnej väzbe od záujemcov. Ďakujem aj za kompletné vybavenie všetkých náležitostí, vrátane prepisu energií, ušetrili ste mi v mojej neprítomnosti veľa času a starostí. Vysoko oceňujem Váš profesionálny prístup a zanietenosť, príjemné vystupovanie, komunikačné a vyjednávacie schopnosti a odporúčam každému zveriť Vám predaj svojej nehnuteľnosti.

So spoluprácou pri predaji bytu sme boli veľmi spokojní. P. Gočová promptne riešila všetky náležitosti a požiadavky oboch strán, tak aby spokojné obe strany.

BLAŠKOVÁ

VLADÁROVCI

Ešte dodatočne Vám chceme poďakovať za pomoc pri kúpe bytu a vybavovania ostatných záležitostí. Za nás palec hore.

Chceli by sme sa poďakovať pani Gočovej za promptné a plynulé jednanie. Oceňujeme príjemné vystupovanie a flexibilitu. Odporúčame.

ROD. KOCMÁNKOVÁ

ROD. JAKUBÍKOVÁ

Chcem sa poďakovať p. Gočovej za veľmi rýchle a profesionálne jednanie pri kúpe nášho nového bytu v Kysuckom Novom Meste. Boli sme veľmi spokojní, naozaj ústretová a ochotná. Odporúčame WFG reality. Ďakujeme

Spokojnosť so spoluprácou. Pani Gočová je profesionálka, reaguje rýchlo na všetky situácie. Má príjemné vystupovanie.

MÁRIA ŠTACHUROVÁ

ROD. FRÁTRIKOVÁ

Touto cestou ďakujeme maklérke Martine Gočovej, za bezproblémovú spoluprácu a plynulé riešenie predaja bytu na sídlisku Solinky. Boli sme maximálne spokojný, oceňujeme jej milý a profesionálny prístup, flexibilitu a ústretovosť. Určite budeme jej služby ďalej odporúčať.

Odporúčam pani Gočovú z WFG reality. Je to príjemná pani, bezproblémová komunikácia a ochota poradiť. Máme veľmi dobrú skúsenosť. Ďakujeme za spoluprácu.

VLADIMÍRA HRACHOVÁ

RAJTEKOVIA

Pani Gočová, chceme Vám ešte raz poďakovať za sprostredkovanie a predaj nášho bytu. Oceňujeme profesionálny prístup, rýchle, seriózne jednanie a spoľahlivosť, čím sme si ušetrili čas a námahu. Predaj bol rýchly a bezproblémový. Môžeme len odporučiť, výborná spolupráca.

Ja Helena Gaborová, bytom Jesenského 1234/19, Kysucké Nove mesto sa touto formou chcem veľmi poďakovať za rýchle predanie môjho bytu, zároveň chcem vyzdvihnúť profesionalitu Martiny Gočovej, za jej inteligentne a prijemne vystupovanie. Som nesmierne spokojná s jej prácou. Jedine ,čo môžem dodať veľmi pekne ďakujem. S pozdravom a nech sa Vám darí aj v budúcnosti

HELENA GABOROVÁ

RODINA LUČANIKOVÁ

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela srdečne poďakovať realitnej maklérke pani Gočovej za vysoko profesionálny a ľudský prístup pri kúpe našej nehnuteľnosti, vrelo odporúčam.

Dobra komunikácia. Ochota. Bol som spokojný. Predaj domu Turie

TRHAČ

MONIKA MARTINČEKOVÁ

Pri kúpe 4 izbového bytu v Kysuckom Novom Meste sme boli maximálne spokojní s realitným maklérom pani Martinou Gočovou. Rýchly, profesionálny a spoľahlivý prístup k celej záležitosti kúpy nehnuteľnosti. Odporúčam v prípade predaja alebo kúpy nehnuteľností.

Bola som veľmi spokojná s prácou p. Gočovej aj s celkovou spoluprácou. Určite vás budem odporúčať ďalej, ak bude niekto v mojom okolí predávať svoje nehnuteľnosti.

ROD. TICHÁ

ZDENKA HRDÁ

Rada by som sa aj touto cestou pekne poďakovala realitnej maklérke pani Martine Gočovej za jej nielen vysoko profesionálny, ale i ľudský – empatický prístup pri predaji môjho bytu. Svojou kreativitou, zanietením, láskou k práci dosiahla to, že môj byt bol predaný hneď v prvý deň obhliadky. Keďže som už v minulosti oslovila a spolupracovala s viacerými realitnými maklérmi, môžem prehlásiť, že pani Gočová ich svojím prístupom a kvalitou práce vysoko prevyšovala. Ja ešte raz môžem pani Gočovej (i jej kolegom) vyjadriť svoje poďakovanie a tým, ktorí plánujú predávať a či kupovať nehnuteľnosti, ju vrelo odporučiť. Veľa šťastia a úspechov pani Gočová !

Compare Listings