Your search results

Zmena je jediná istota – Dovoľte nám pomôcť Vám pri predaji

Autor: Martina Gočová v 28 mája, 2022
0

Predaj nehnuteľnosti predpovedá vo vašom živote zákonite zmenu. Vymieňate jeden priestor za druhý, zanechávate v ňom veľa svojich spomienok, nedopovedaných viet a nikdy neupečených báboviek. Svoje (ne)dosnívané sny, možno prvý nábytok, ktorý ste skladali do hlbokej noci. Zanechávate v ňom veľa svojej energie. A hoci môže byť nastávajúca zmena príjemná, stále je to zmena, veľká záťaž na vaše emócie.

V byte či dome, ktorý ponúkate na predaj, nezanechávate len holé múry držiace priestor, okná či základné vybavenie. Predávate celý jeho potenciál, jeho atmosféru, v neposlednom rade aj dobré susedské vzťahy a celé jeho okolie.

S výmenou bytu sa zmení vaša denná rutina, cesta do práce, do školy, prvé dni po presťahovaní možno ešte nastúpite na nesprávny trolejbus „domov“. Kým si zvyknete na ten nový, starý bude ešte dlho vo vašom podvedomí. Či už ide o zmenu pozitívnu alebo negatívnu, sprevádzajúce emócie sú zákonite silné a odstup nestrannej osoby Vám v riešení praktických záležitostí veľmi pomôže.

V prípade, že sa rozhodnete predávať svoju nehnuteľnosť s nami, zabezpečíme všetky právnické, ekonomické a technické záležitosti za vás. Navyše sa postaráme o styling vášho bytu či domu tak, aby sme vyťažili z priestorových kvalít čo najviac. Pomôžeme Vám predať nehnuteľnosť tak, aby ste Vy boli spokojný.

Pridať komentár

Your email address will not be published.

Compare Listings